Kontakt

Speed Motorcenter AS

Skolmar 30
3232 Sandefjord

Klikk for kart og veibeskrivelse

Telefon: +47 33 48 70 00

I perioder er telefonbelastningen meget stor og derfor kan det være nyttig å sende en melding via kontaktskjemaet for å få svar på dine spørsmål.

Åpningstider

SALG
Mandag-fredag 09:00 – 16:30
Torsdag 09:00 – 18:00
Lørdag 10:00 – 14:00

VERKSTED
Mandag-fredag 08:00 – 16:00

Avdelinger

Verkstedet/service etc.: verksted@speedmc.no
Delelager og bolton-utstyr: deler@speedmc.no
Kjøreutstyr, bekledning og tilbehør: butikk@speedmc.no
MC-kjøp/salg brukt og nytt: salg@speedmc.no

Send oss en melding:
  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

Ansatte på Speed Motorcenter

Kontakt gjerne en av oss direkte
Bilde av ansatt, Thor Liverød

Thor
Liverød

Daglig leder

974 07 477

thor@speedmc.no

Bilde av ansatt, Ole Petter Sørhaug

Ole Petter
Sørhaug

Salgssjef
BMW og bruktsalg

902 02 990

ops@speedmc.no

Bilde av ansatt, Odd Aarhus

Odd
Aarhus

Selger
Yamaha og butikk/bekledning

934 07 326

odd@speedmc.no

Bilde av ansatt, Lars Frøyland

Lars
Frøyland

Selger
BMW og bruktsalg

901 38 870

lars@speedmc.no

Bilde av ansatt, Terje Bredal

Terje
Bredal

Styreleder / Selger
Yamaha, bruktsalg, utleie, opplevelser

997 04 500

terje@speedmc.no

Bilde av ansatt, Caroline Olsen

Caroline
Olsen

Selger
Yamaha og butikk/bekledning

33 48 70 00

caroline@speedmc.no

Bilde av ansatt, Maria Sæle

Maria
Sæle

Butikk/Bekledning
Sikkerhetsutstyr og tilbehør

482 58 864

maria@speedmc.no

Bilde av ansatt, Bjørn Erik Brekke

Bjørn Erik
Brekke

Butikkmedarbeider

33 48 70 00

salg@speedmc.no

Bilde av ansatt, Espen Sæle

Espen
Sæle

Verksmester

33 48 70 00

verksted@speedmc.no

Bilde av ansatt, Dag Ove Sørensen

Dag Ove
Sørensen

Kundemottak/Verksted

33 48 70 00

verksted@speedmc.no

Bilde av ansatt, Jonas Maurstad

Jonas
Maurstad

Kundemottak/Verksted

33 48 70 00

verksted@speedmc.no

Bilde av ansatt, Marie Skalberg

Marie
Skalberg

Delelager

33 48 70 00

marie@speedmc.no

Bilde av ansatt, Tholf Kenneth Lasken

Tholf Kenneth
Lasken

Delelager

33 48 70 00

deler@speedmc.no

Bilde av ansatt, Lise Bredal

Lise
Bredal

Regnskap

902 54 780

lise@speedmc.no

Bilde av ansatt, Ragne Eikås

Ragne
Eikås

Regnskap

902 79 452

ragne@speedmc.no

Bilde av ansatt, Yngve Kristian Hjerpekjønn

Yngve Kristian
Hjerpekjønn

Mekaniker

33 48 70 00

verksted@speedmc.no

Bilde av ansatt, Trond Viken

Trond
Viken

Mekaniker

33 48 70 00

verksted@speedmc.no

Bilde av ansatt, Pål Haughem

Pål
Haughem

Mekaniker

33 48 70 00

verksted@speedmc.no

Bilde av ansatt, Niklas Ugland

Niklas
Ugland

Mekaniker

33 48 70 00

verksted@speedmc.no

Bilde av ansatt, Leonard Eriksen

Leonard
Eriksen

Mekaniker

33 48 70 00

verksted@speedmc.no

Bilde av ansatt, Kristian Rakke

Kristian
Rakke

Mekaniker

33 48 70 00

verksted@speedmc.no

Bilde av ansatt, Flemming Pinås Thorvaldsen

Flemming Pinås
Thorvaldsen

Mekaniker

33 48 70 00

verksted@speedmc.no

Snakk med en ekspert!

Vi har mange års erfaring hos Speed Motorcenter. Mange mil på veien, mange mil på bane, mange ulike kjøreopplevelser og erfaringer. Mye erfaring med motorsykler, utstyr og bekledning. Send oss en melding om hva du ønsker hjelp med, og en av oss ringer deg tilbake!

Slider
NYTT
BRUKT
Lett-MC
KJØREUTSTYR
DELER
VERKSTED
Slider
Slider